Wpis z mikrobloga

@XAIMEII: Ale to a4tech tylko model bloody gaming. A4tech robi myszki w niskiej cenie o jakości lepszej niż nie które za dużo więcej. Mam pod ręką właśnie już któryś rok, działa, cała jest i dobrze się śmiga. Cumpel kupił taką i bardzo zadowolony.
@XAIMEII: Ja mam x748 i śmiga do dziś
Z myszką jest tak, że idź ją obadaj w jakimś sklepie/markecie bo że ma fajny dizajn nie znaczy że będzie wygodnie leżeć w łapie.
@XAIMEII: A4Techy to jedne z lepszych budżetowych myszek, ale mnie osobiście denerwuje ten plastik - po kilku(nastu) godzinach grania ręka się na nim niemiłosiernie poci, na przerwach po lewej stronie zbiera się brud, scroll imo dziwnie chodzi i niekiedy zdarzało mi się właczać klawisze pod scrollem. Słyszałem też że kabel lubi się plątać.
@XAIMEII: Ja mam razem z podkładką od prawie roku i powiem Ci ze wagą jak i ogólnym rozmiarem jest ok (mam dużą łapę) ale widz że czasami sensor szaleje. Bardziej polecał bym Ci x7 niż v7 ewentualnie bloody v3
@Redrum781: Wycierać może i nie, ale sam plastik jest okropny przy dłuższym korzystaniu, nie mówiąc już o tej mega badziewnej rolce. Już lepiej sobie poszukać jakiegoś Logitecha MX518 albo G5, może jeszcze gdzieś się uchowały.