Wpis z mikrobloga

@XAIMEII: Te myszki mają jeszcze dodatkową opcję CORE3. Sprzedawane są tez bez tej opcji. Późniejsze odblokowanie kosztuje ok 12$. Przed zakupem sprawdź czy w ogóle cię to interesuje bo nieodblokowane są oczywiście tańsze.
  • Odpowiedz
@wysuszony: @Redrum781: @Shashek: Panowie, czasy się zmieniają teraz myszki bez przewodu to nie to co kiedyś. Ja też kiedyś w życiu bym nie kupił bezprzewodowej. Teraz mam Logitecha G602, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio zmieniałem akumulatorki (minimum 2 tyg.), a siedzę przy PC min. 8h dziennie i nie wyłączam kompa ani myszki na noc. Do tego jadę na trybie gamingowym, ekonomiczny podobno trzyma 3 razy dłużej.
  • Odpowiedz
@wysuszony: no może, jak pisałem - nie rozważam A4 Techa, już dawno go odpuściłem bo Logitech czy Razer na 3-5 lat wychodzi taniej niż A4 który się rozwali po roku.
@Redrum781: nie gram w csgo więc pozwolisz że zapytam. Co takiego jest w csgo że musi być kabel?
  • Odpowiedz
Teraz nie bierzcie a4techa bo V-track/pixart motzno.
Stara X7 na avago była super - miałem ją ze 3-4 lata, ale teraz natrafić na taki leżak magazynowy jest niezwykle ciężko.
  • Odpowiedz