Wpis z mikrobloga

@beer_man: musiales trafic na slaby telefon
android < gowno < bronek < windows phone
android jest takim systemem ze przy minimalnej wiedzy i umiejetnosciach mozna z niegi wyciagnac bardzo duzo, custom romy, rozne launchery chociazby. z tego co czytalem niedawno (rok- pare lat temu) to wp nie ma takich wynalazkow :)
  • Odpowiedz
@tyryryry: ja od siebie polece LG L9 II chciaz on nie ma aktualizacji do Lolli , z tych co podales to mam jeszcze xp Z, orzy ogladaniu filmow bardzo sie nagrzewa, naprawde bardzo, nie wiem jak stoi ze wsparciem od spolecznosci bo teraz sie bawie lg, ale chyba nie ma problemu :) jeszcze Z ma troche slaby zasieg wifi (tam gdzie mi lg lapie na dwie czy trzy-cztery kreski to
  • Odpowiedz
@beer_man: mialem stycznosc z tym systemem, nie spodobal mi sie, ubogi sklep aplikacji, nawet moj kumpel ktoremu telefon jest potrzebny tyle co do dzwonienia i przegladania internetu przesiada sie z powrotem na andka
  • Odpowiedz
@tyryryry: a jak ten telefon stoi ze wsparciem spolecznosci? (motorola i lg maja najwieksza spolecznosc a sony wydaje mi sie ze producent robi swoje)
ogolnie samsung to dla mnie jakas pomylka, nawet go pod uwage nie biore orzy kupnie telefonow
  • Odpowiedz