Wpis z mikrobloga

Miał ktoś problem z misją gdzie trzeba zatopić statek w napadzie od Trevora?

Chodzi mi konkretnie o misję gdzie ubezpieczamy Micheala snajperką przez Franklina. Micheal podłożył bomby, wszedł do środka, wyszedł, wyczyściłem mu drogę, wskoczył do wody a ja odpaliłem bomby za pomocą telefonu.

Po tym wybuchu mam cały czas cutscenkę z widokiem na zatopiony okręt i nic więcej. Zrobiłem tę misję jeszcze raz ale wyłączyłem cutscenkę(wcisnąłem od razu Enter) ale problem jest dalej bo mam czarny ekran z ciągle ładującą się ikonką.

Znalazłem kilka osób na necie co mają ten sam problem ale nie znaleźli rozwiązania.

Myślałem o tym by zmienić plan działania z ataku na statek do tego ataku na morzu ale to bym musiał bardzo daleko się cofnąć + nie mam save'u przed tym wyborem. :/

#gtav #gta5
  • 9
@Vasek: pirat ale właśnie jakimś cudem samo poszło dalej. Dziwne no ale na szczęście działa.

Oryginała nie kupowałem bo myślałem, że nie pójdzie mi to w ogóle na moim komputerze.

Dożywotnia beka z FIFA 15, która nie chce się włączyć bo mam stare Pixel Shader w karcie graficznej a GTA V działa bez problemu.

Jak będzie trochę tańsze GTA to kupię oryginał do grania po multi.
@Vojak: nie używaj bomb samoprzylepnych, granatów to nie będzie crashować. A jak misja wymaga, to zgiń 3 razy i pomiń. Wszystko przez rzucane przedmioty