Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: Chcę znać linię partyjną i wytłumaczenie kuców tych haseł łamiących konstytucję oraz będących realizacją ich wyobrażenia o dzisiejszej Polsce PO gdzie sądy rzekomo wydają polityczne wyroki a władza z tuskiem na czele ma wszelką kontrolę nad obywatelami.
A może też uświadomić im na kogo chcą głosować i jakim populizmem posługuje się korwin. Generalnie: w prosty sposób tłumaczę im mechanikę rewolucji, której chcą i zmuszam do zastanowienia.

Chcesz potrollować, czy po
@ediz4: Ty zawsze pomagasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze na posterunku.

Serio, nie masz choć trochę refleksji? Kolejny raz Cię o to pytam, bo uważam, że po prostu niepotrzebnie zafiksowałeś się na tym człowieku i jego świcie odrzucając zdrowy rozsądek. Oni się nadają do tworzenia memów na grupy fejsikowe pt. "POlska pod zaborami" a nie do wprowadzania realnych zmian.
@nie_jem_grzybow: Pierdzieli i co z tego. Czy to dziwne że prowadzi się kampanie na mocnych hasłach nie mających wiele wspólnego z rzeczywistością. Czy PO nie weszło na hasłach - JOWY, podatek liniowy do sejmu i ich nie spełniła. Ja nie traktuje Korwina jako kryształowej postaci
@nie_jem_grzybow: Tak jak i ten plakat z Piłsudskim a jak wiemy Korwin zbytnio go nie poważa. Nie uzgodnili po prostu linii jak mają się promować. Po plakatach już wiesz że to to samo ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu jednym i drugim zależy na pozyskaniu głosów ludzi nie orientujących się zbytnio o co tam naprawdę chodzi w polityce i takie hasła łatwo do nich trafiają
@ediz4: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest wyższy poziom populizmu? To umów już nie trzeba dotrzymywać? Przecież jak Korwin doszedłby do władzy i jednak nie powsadzał tych ludzi do więzień to on będzie na pozycji PO.

Ja wiem, że szukają poklasku wśród antysystemowych idiotów, ale można to robić z większą klasą niż takimi tanimi hasłami, jeżeli to ma być nowa jakość w polityce.

@wetnosekoala:
5. Uzależniaj sądy
@nie_jem_grzybow: To jest hasło wyborcze nie umowa. Można robić inaczej - nie popieram i średnio mi się to podoba ale nie stanowi to dla mnie jakiegoś wielkiego znaczenia. Bądźmy realistami - Korwin będzie niszową partią przez najbliższe lata a po odejściu JKM może przestanie istnieć. Może uda im się wprowadzić jakąś ustawę za koalicję z kimś , może nie. Nie liczę na cuda na kiju. Jeżeli liczyłeś że w jakiejkolwiek partii
@ediz4: O to, to. Dlatego ja bym jednak wolał, żeby zamiast korwina już zaczął wyrastać na prawicy ktoś normalny, bo KORWIN skupia niestety samych antysytemowych gimnazjalistów. jak patrzę na tę kampanię bekowicza i wiplera dumnie stojących pod plakatami ze zmarłymi ludźki, którzy głosowaliby na korwina to mam bardzo złe przeczucia co do nich... są niepoważni przede wszystkim a zmysł polityczny raczej kulawy, bo nie trafili jeszcze z niczym do ludzi... Serio,
@nie_jem_grzybow: przypomnę tylko wszystkie afery Tuska i Kopacz z Ambergold, SKOKami, dodrukowywaniem pieniędzy w zamian za usunięcie ministra ze stanowiska, aferą węglową, zamykaniem kopalń ich zamiast prywatyzacji, oraz pewnie wielu innych afer które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Nikt obecnie nie ponosi za nic odpowiedzialności.
@nie_jem_grzybow: Ty byś chciał ale niestety nie ma takiej osoby raczej długo nie będzie. Nie wiem w jakim rozumieniu prawicy - korwinowej czy powszechnie używanej. Oprócz Wiplera obecnie nie widzę nikogo prezentującego jakiś poziom - ale kto wie może za kulisami są osoby mające głowę na karku. Bo nie oszukujmy się - Wipler ma inne podejście na wiele spraw od Korwina
@ediz4: Prawicy to złe słowo. Z bardziej liberalnym podejściem do ekonomii, podatków, wydatków publicznych i administracji, ale nie moze być zbyt idiotą i idealistą jak korwin i zbytnim populistą (jak wipler). Dla mnie może nawet siedzieć po lewej stronie grunt, żeby znał się na tym co robi, dlatego liczę na tych dwóch gości, których wymieniłem.
Kiedyś już to pisałem: jeżeli w korwinie są osoby z głową na karku to są mistrzami