Wpis z mikrobloga

Do ludzi niezarabiających: w jakim banku macie konto? Od dłuższego czasu miałem konto w bzwbk, ale cwele wprowadzili opłatę 7 zł za prowadzenie konta (mam jeszcze konto walutowe tam - razem 15 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 180 zł (!) rocznie). Pieniądze zarabiam zazwyczaj w wakacje, i bezpłatne konto w wbk bardzo mi odpowiadało. Idę dziś do oddziału usunąć te złodziejskie konta. Zatem pytanie: znacie jakiś dobry bank w którym nie ma opłat za kartę, prowadzenie konta?
#bzwbkcwel #bzwbk #kontobankowe #pytanie
  • 12
@Detmold: smart internetowy, bph ma oddziały. Jeszcze jest rajfajsen z kartą za 3zł - ja go wybrałem bo mam wpłatomat pod domem i rozdawali 55zł za otwarcie konta i 10zł za otwarcie lokaty. 65zł / 3 + odsetki z lokaty (wrzuciłem minimalną kwotę) = pokrycie opłaty za kartę na 2lata.
@Detmold: Prowadzenie konta masz Np za darmo w ING. Jezeli pracujesz tylko w wakacje to zastrzegasz sobie karte do konta i wyrabiasz nowa na wakacje. Żeby karta byla za darmo trzeba 200pln obrócić jezeli masz mniej niż 26 lat, a jak wiecej to 300
@Detmold: W millenium za free jak zrobisz 2 transakcje kartą w miesiącu i 1000 zł dochodu miesięcznie na koncie. Wystarczy że wyślesz komuś 1000, on ci odeśle i jest spełniony warunek