Wpis z mikrobloga

Chciałem się dopisać do spisu wyborców, bo mieszkam daleko od miejsca zameldowania. 5 gaworzących urzędników i jedna petentka, która w międzyczasie wyszła na korytarz coś podopisywać do wniosku, no ale tak przez 20 minut i trzeba przyjść później. Przyszedłem, a tam znowu podobna sytuacja. Sorry Polsko, nie mam całego dnia na takie rzeczy #wybory #biurokracja #gorzkiezale
  • 34
  • Odpowiedz
na necie wszystko tylko potrzebujesz skanu/fotki dowodu potem jeszcze wniosek o dopisanie do odpowiedniej komisji i rozmowa telefoniczna żeby potwierdzić konto jakoś tak robiłem to na wybory parlamentu ue
  • Odpowiedz
@neoneo: Ja chciałem się dopisać przez profil zaufany ale przecież #!$%@? ani gdańsk ani gdynia ani sopot nie ma takiej możliwości, trzeba iść tam i zrobić to osobiście. Noż #!$%@?
  • Odpowiedz
@wareg: Niby #!$%@? jak mam złożyć przez epuap w gdańsku skoro chcąc dopisać się do listy muszę wybrać miasto do wysłania wniosku a nie ma na liście miast żadnego z trójmiasta.
  • Odpowiedz
@elemenTH: lista spraw>>alfabetyczna lista spraw>>dopisanie do spisu wyborców>>zmień miejscowośc (wpisujesz gdańsk)>>idź>>przejdź do formularza wypełniasz i leci do urzędnika
  • Odpowiedz