Wpis z mikrobloga

Dlaczego listonosze to taki durny naród ?

Od rana jestem w domu, k 10 listonosz z Poczty Polskiej przyniósł mi paczkę, a co teraz znajduję w skrzynce ? zawiadomienie, że w dniu 30/04 listonosz nie zastał osoby upoważnionej do odebrania listu poleconego !! ale nie... bo listonosz strasznie zmęczony i nie ma sił zadzwonić dzwonkiem do drzwi !! kij wam w oko ! I muszę czekać do 16 przez debili, zmęczonych życiem

#oswiadczenie ##!$%@? #pocztapolska #debileanieludzie
  • 10
  • Odpowiedz
@iczka90: złóż skargę na poczcie na listonosza. U mnie tak robili, cały dzień ktoś w domu, awizo w skrzynce, przesyłka do odebrania na następny dzień, bo listonosz wracał sobie po zamknięciu poczty.
Jak mnie #!$%@?, to pani w okienku sama zaproponowała skargę, że to nie pierwszy raz. Wydupczyli gościa, zaczęła chodzić jakaś babka - wszystko grało do tej pory.
  • Odpowiedz
@RRybak: masakra w dupie co niektórym się przewraca... Ale najlepsze jest to , że jakies 30 min wcześniej był też z Poczty Polskiej listonosz z paczką !! głuptasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@iczka90: za to ze jestes takim zburaczonym rozowym paskiem masz awizo w skrzynce. Skoro tak sie zachowujesz w necie to boje sie spotkac Ciebie w rwalu. Dlatego zostawilem ci awizo. A jak sie ogarniesz i spokojniejszym tonem zapytasz dlaczego tak moglo sie stac to chetnie podam tobie kilka powodow.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: hahaha obrońca listonoszy ( ͡º ͜ʖ͡º) jak Ty jesteś takim zburaczonym listonoszem jak ten z moich okolic, to lepiej niech zostawia awizo w skrzynce. Nie obchodzi mnie dlaczego tak się stało, to nie pierwsza sytuacja !od tego jesteście, żeby listy dostarczać, a nie iść na łatwizne i rzucić do skrzynki, bo wam się nie chce podejść parę kroków więcej. Na to nie ma wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
@iczka90: tyle ze moja droga sa nawet przepisy pozwalajace mi na zostawienie przesylek i wrzuceniu ci awizo do skrzynki. Nic cie to nie opchodzi ale dym w internecie robisz.

Nie jestem obronca a raczej wykopowym rzecznikiem. :-) nie raz doradzalem, o ile byly ku temu podstawy, jak poradzic sobie z leniwym listonoszem.

Nie chcesz zrozumiec, twoja sprawa, ale zanim umiescisz gorzkie zale to prosze zastaniw sie chwile bo twoja reakcja
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Raczej mnie "opchodzi" to i dlatego umieszczam tu wpis, bo to nie pierwsza taka sytuacja ;-) To proszę powiedz mi jak wytłumaczysz zostawienie awizo w skrzynce, bo "podobno" listonosz nie zastał osoby upoważnionej - jak dla mnie nie ma wytłumaczenia. Powinien powstać nowy tag - logikalistonoszy, bo zachowanie niektórych z was jest niedopuszczalne i prostackie
  • Odpowiedz