Wpis z mikrobloga

@szatniarka: haha worek na kapcie jak w podstawówce. Niech idiotka naładuje 10kg do tego worka i niech chodzi cały dzień to zobaczymy jak bardzo polubi te wbijające się w ciało sznurki.
  • Odpowiedz
@szatniarka: Po twoim nicku widzę, że jesteś taką samą idiotką. Kobiety to takie debilki czasami, założą coś co będzie niepraktyczne, niewygodne a wręcz będzie sprawiało im ból ale za to będzie "ładne i modne".
  • Odpowiedz
@lsnazr: @ethics: Serio czy wy jebnięci jesteście? Koleżanka chce to chce koniec kropka, nie was powinno interesować co kto nosi i jak. Was będą plecy bolały czy ją? Serio boli mnie to , że O JAKI JA JESTEM PRAKTYCZNY SZNURKI NA PLECACH CO TO MA BYĆ TYLKO MILITARNY PLECAK I GLANY BO GLANY SIĘ WSZĘDZIE SPRAWDZĄ. Ogarnijcie się lepiej.
  • Odpowiedz
@szatniarka: taki plecak łatwo zrobić z pokrowca na spiwór. Trzeba tylko utwardzić/obszyć dno skórą jakąś najlepiej i przerobić lekkto dziurę na górze by zamykała się inaczej. Mój były różowy takie robiła. Fajnie wychodziły. Jeśli nie potrzebuje koleżanka na majówkę to spóźnij się chwilę z prezentem bo handmade zawsze spoko. :D
  • Odpowiedz