Wpis z mikrobloga

Dobra mirky bo juz dostaje wylew jak widze powiadomienie ze ktos dodal posta o L2 i to nastepny post o classicu. Ogolnie wbijam tam na sto procent. Ale #!$%@? na co wy liczycie randomowe casual polaczkowe gracze? XD Pytam serio, co wy chcecie tam ogarnac przy online 3h max na dzien? Z tego co wiem to placi sie 30pln na miesiac, juz widze jak #!$%@? wbijacie 20lvl po 3h dziennie przez rok i cieszycie japsko płacąc za to 30pln za miesiac. Jebnijcie sie wy w łby. Bez cp nawet tam gowno ugracie. Niedlugo startuje jakis gowno priw classik EU x3. Przejdzcie sie tam zobaczcie jak to naprawde wyglada i sklejcie japska XD #!$%@? polaczki randomy XDDDDD Przypomne tez ze jak sie #!$%@? na mniej wiecej 20lvlu to tracicie powyzej 50% za glebe i jak was #!$%@? mob to mozecie dropnac EQ tak jak na PK. Nie przyjmyje odpowiedzi typu "ja nie random gralem tu i tam itd" bez frapsow na potwierdzenie XD takze jestescie w dupie
#lineage2 #l2classic #l2
  • 9
  • Odpowiedz
@heheszeg: W dupie to jesteś ty bo masz jakieś kompleksy i uzależnienie od klikania w piksele.
Musisz być niesamowicie porywającą osobą patrząc po ilości iksów i deków oraz przekonaniu, że jesteś lepszy niż my bo #!$%@? życie grając po 20h dziennie.
Szacun.
  • Odpowiedz
@paszczur: ale @heheszeg: ma racje. Mimo, ze w L2 juz w #!$%@? nie gram, nie wiem co sie obecnie dzieje, to bez CP nic nie bedziesz w stanie ugrac. Jak sie z ekipa przenosilismy na jakies inne servery to poczatkowe dni po 12-14h dziennie sie gralo, zeby byl dobry start :-) Na szczescie ja z tego juz wyszedlem i nie mam zamiaru wracac :P
  • Odpowiedz
@paszczur: Jaka jest zabawa w graniu randomowo, pytam totalnie serio? Jedyne pvp w full party to jedynie siege/TW, no chyba ze o czyms nie wiem. Granie randomowo bylo fajne kiedy poznawalo sie gre, a nie teraz. Sam lubie nostalgnąć przypominajac sobie to granie na poczatku ale teraz to zadna zabawa z takiego grania. Najlepsza opcja to granie z CP bo masz taka sama ekipe ciagle i pvp jest konkretniejsze bo nie
  • Odpowiedz
@heheszeg: wiem o co ci chodzi bo kiedyś tak grałem. I szczerze mówiąc uważam ten czas za zmarnowany. Ani nie robiłem nic konstruktywnego ani gra nie sprawiała takiej frajdy. Z tego robi się nałóg i tyle.
  • Odpowiedz