Wpis z mikrobloga

Helena! Mam zawał! Wracam dziś z uczelni w nie najlepszym humorze bo zmęczony jestem i pogoda też nie za fajna we #wroclaw a tu nagle na parkingu widzę jakieś dziwadło. Stoi samochód, kątem oka wydawało mi się, że to multipla bo coś w środku kazało mi od niego się czym prędzej odsunąć ale to nie była ona () Wydaje mi się, że to co za chwile ujrzycie jest o wiele gorsze. Nie wiem kto to wymyślił, kto to zrobił, kto to kupił ale powinni go ze społeczeństwa na zbity pysk wywalić. Nie wiem czy dawać +18 bo niby zwykłe auto ale jednak są tu osoby niedojrzałe, na które może to wpłynąć negatywnie. Jak można czymś takim jeździć będąc normalnym człowiekiem?

Kto uważa, że Nissan Cube ma szansę zdetronizować Multiplę w kwestii brzydoty lub jej dorównuje, niech plusuje.

SzaraMorda - Helena! Mam zawał! Wracam dziś z uczelni w nie najlepszym humorze bo zmę...

źródło: comment_0ncFZia9mqNLVLYmOEzgT8LLLecrHc0j.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SzaraMorda: Jest świetny. Ma masę miejsca na nogi, duży bagażnik, bardzo fajne silniki....nie do za#$%#nia i dobrze się zbierają (1.6 nissanowska benzyna 120 KM w serii...ok 150 z kompresorem do tego silnika...nie mówię o francuskich 1.4) Wygląda nietuzinkowo, jest tani w utrzymaniu, wygodny...i zaj#$%#ty po opuszczeniu i wrzuceniu audio...po #lodz jeden taki się właśnie buja : )
  • Odpowiedz