Wpis z mikrobloga

Mirko po jakim czasie od włączenia się do ruchu dostaliscie najszybciej mandat?
Ja wczoraj po 7 sekundach jazdy zostałem zatrzymany.
100zl 2pkt brak pasów. Na nic zdało się usprawiedliwienie o rozpoczęciu jazdy. Jak tutaj mieć dobre zdanie o policji?
#niewiemjaktotagowac #feels #policja
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gibpotatoe: Nie popieram karania za brak pasów czy przechodzenie na czerwonym. Jeśli wyrządził mi się krzywda to będzie to mój błąd. Jest jeszcze cos takiego jak upomnienie kolego.
  • Odpowiedz
  • 2
@lesniok: twój błąd i krzywda, ale leczył się będziesz z nfz na koszt wszystkich, wiec nawet mi cię nie żal, zasłużony mandat.
  • Odpowiedz
@lesniok: zmienisz prawo będziesz mógł jeździć. Teraz to ty się musisz dostosować.,, Uwielbiam dzieci i miękka pedofilia powinna być dozwolona. A za pierwszym razem niech mnie poczuczą bo nie znałem prawa." widzisz jak to brzmi...
  • Odpowiedz
@lesniok: mandat za brak pasów to idiotyzm. Jeśli już, niech dają 20 PLN, bez punktów. Nie robię nikomu krzywdy nie zapinając pasów. Argument o leczeniu się za kasę wszystkich odpada w przedbiegach. Państwo zabiera mi sporo, nie dając w zamian zbyt wiele. A porównanie tego wykroczenia do pedofilii to jakiś absurd.
  • Odpowiedz
  • 3
@dzejzon: jeżdżąc bez pasów ryzykujesz, że Twoje leczenie będzie droższe, bo zrobisz sobie większą krzywdę i będziesz droższy dla społeczeństwa przez swoją własną głupotę. I dlatego dostajesz mandat.
  • Odpowiedz
@lesniok: Na wsi jeszcze to przejdzie, bo patrol raczej trudno spotkać ot tak. Ale w mieście jednak i 100m może być za dużo. Tak czy tak, zapinam i...
ludzik - @lesniok: Na wsi jeszcze to przejdzie, bo patrol raczej trudno spotkać ot ta...
  • Odpowiedz
@lesniok: rzadko kiedy jestem za kółkiem(nie mam auta, powrót do domu, zresztą, wolę się gdzieś przejść niż jeździć). Ale za każdym razem gdy mam prowadzić to nawyk zapinania pasów mam. Jazda z głową i dbanie o własne życie.
  • Odpowiedz