Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Mirków lub Mirabelek nie chciałby iść ze mną i kumplem w Tatry? Zamówiliśmy bilety Polskim Busem na 11 maja na 19:35 (na miejscu w Zakopanem około 23:20). Nie mamy jeszcze planów odnośnie góry na jaką będziemy szli. Nie wiem jakie tam warunki obecnie panują ale to się zobaczy. Jeśli ktoś chętny niech da znać i ewentualnie napisze swoją propozycję gdzie to można iść :)
Czasu dużo na zastanowienie więc jeszcze będę o tym pisał na pewno.
Trzymta się!

#gory #zakopane #autostop (też zawołam, a co) #tatry #podroze #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Nie, znaczy kumpel. Ja często przeglądam jakieś grupy na fejsbuku w stylu: Spontaniczne wypady itp. i staram się coraz częściej gdzieś wypadać. Ostatnia raz w Tatrach byłem latem tamtego roku (samemu, na 5 dni, zdobyłem Giewont oraz Rysy), potem długa przerwa aż do 1 marca kiedy to spontanicznie pojechałem na Pilsko w nocy, autostopem, z koleżanką którą dopiero co poznałem. Po drodze było jeszcze parę wypadów i zawsze wracałem z
  • Odpowiedz
@Sercio: Bez raków się nie obejdzie. Chyba, że planujecie zdobyć Gubałówkę. Polecam wam przebookować bilety i jechać nocnym busem żeby być na miejscu z rana. O 23:20 wiele nie zrobicie. Szkoda czasu na podróż za dnia. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Varajin: Nie zmienimy biletów bo tylko wtedy była możliwość jazdy za złotówkę :)

O 23:20 wiele nie zrobicie.


Pójdziemy na Kuźnice po prostu, daleko to nie jest :)

Szkoda czasu na podróż za dnia.


Zgadzam się dlatego idziemy w nocy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz