Wpis z mikrobloga

Cześć!

My! Młodzi i pię.. chętni przygody w "składzie" Łukasz (24l.) i ja Filip (21l.) oraz dwójka "niepewnych" w podobnym wieku - planujemy budżetową, około dwutygodniową podróż na Sri Lankę od 7ego sierpnia.
Mamy już naznaczony wstępny zarys zwiedzania wyspy, ale nie ma takiego tematu, z którym byśmy się nie dogadali, więc wszystko to kwestia chęci.
Na pewno nie będzie to rodzaj "wczasów", jesteśmy nastawieni na zwiedzanie, poznawanie kultury i ludzi. Chcemy chodzić, eksplorować, kłaść się spać późno i tam gdzie się uda, wstawać wcześnie i po prostu dobrze się bawić

Bilety planujemy kupić na dniach. Wylot i powrót do Pragi. Koszt całkowity max 3500 zł.
Najważniejsze kwestie i miejsca, które chcemy odwiedzić omawiamy wspólnie przed wyjazdem. Ze względu na ciągłe przemieszczanie się - noclegi będziemy ogarniać już na miejscu (co nie jest żadnym problemem).

Zapraszamy wszystkich, ale jako, że nie są to wczasy na plaży - fajnie byłoby jeżeli nie marudzisz, chcesz zwiedzać, odkrywać coś nowego, działasz spontanicznie. Nie chcemy też nikogo niańczyć, najzwyczajniej chodzi o ciekawą przygodę i dobre towarzystwo!

Więcej informacji na PW

#podroze #podrozujzwykopem #swiat
źródło: comment_iVpuO2yrbqJM7HUqwCC4cYfFE3qGq8uD.jpg
  • 2
@Miedziobrody: Nie wiem ile wasz lot kosztuje, ale mnie miesiac na Sri Lance w 2012 chyba roku kosztowal ~350 dolcow, przy czym szczedzilem na przejazdach, wiec tylko lokalnymi. No i 2 tygodnie troche malo. Na poludniu wybierzcie sie koniecznie lodzia (najlepiej speedboatem) dogladac wieloryby. W Ahangamie polka prowadzi bardzo ladny pensjonat - tez warto wpasc, chociaz na obiad :)