Wpis z mikrobloga

TERESPOL: NOCNE WILKI NIE WPUSZCZONE DO POLSKI BO CELNICY UWAŻALI, ŻE PRZEMYCAJĄ FAJKI

Grupa 10 "Nocnych Wilków" nie została wpuszczona do Polski - dowiedział się Super Informer. Jak poinformowała Straż Graniczna, motocykliści "wyglądali jakby chcieli coś przemycić, a szczególnie ten gruby na czarnym motorze" Chodziło m.in. o nienaturalnie duże opony, w których prawdopodobnie - jak uważają celnicy - mogłoby się znajdować bardzo dużo papierosów.

"Szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem takich dużych kół co od razu wydawało mi się podejrzane" - dumnie komentuje funkcjonariusz, który jako pierwszy wykrył "coś dziwnego" w maszynach obcokrajowców.

Po długich dyskusjach, które zamieniły się w błagania motocyklistów o sprawdzenie zawartości kół, celnicy odmówili stwierdzając, że "znają się na swojej pracy i nikt nie będzie im mówił co moją robić".

Jak dowiaduje się Super Informer, gdy motocykliści odjeżdżali na wschód jeden z celników pogroził im palcem, krzycząc żeby "następnym razem sobie uważali jak chcą coś przemycić".

Super Informer

#superinformer #pasta #heheszki #motocykle
TheSuper - TERESPOL: NOCNE WILKI NIE WPUSZCZONE DO POLSKI BO CELNICY UWAŻALI, ŻE PRZE...

źródło: comment_WsZfyimVFbV9gAkYSH7rhZmyEHvmKpvN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz