Wpis z mikrobloga

Nie grałem w poksa ze 3 lata, dużo się zmieniło?
Nadal jedyne akceptowalne trackery to hm i pt? Na jakim serwisie teraz siedzą wszyscy pro? Zaglądałem na pokerstrategy i to jest cień tego co było kiedyś. Istnieje jakaś polska alternatywa czy ludzie przerzucili się na zagraniczne? (Kiedyś pamiętam 2+2 albo deucescracked).
#poker
  • 4
@PanTechnik: Dokładnie ta sama sytuacja u mnie, z tą różnicą że u mnie już 4 lata. Cały czas nie wiem czy wrócić do tego czy nie. Na 2+2 pewnie dalej siedzą prosi, tak samo na deucescracked, czy tlpoker.
Nie wiem jak pocketfives, to był zajebisty serwis.
@PanTechnik: hm i pt dalej raczej ciężko zastąpić. Realne alternatywy póki co do Jivaro, ewentualniie FPDB (free poker database, ale z tym miałem zawsze jakieś problemy. Jest też coś takiego jak PokerScope, ale nie wiem czy już nie porzucili projektu. Swego czasu działało całkiem znośnie.

Generalnie rynek się zmienił - roomy doszły do wniosku, że to nie prosi, a gracze rekreacyjni są źródłem rake'u tak naprawdę, więc to ich docenia się
@PanTechnik: Poker online ciągle się zmienia na gorsze z jednej strony panstwa regulują gry blokują dostęp z drugiej strony łatwy dostęp do materiałów szkoleniowych
@cactusek:
Dzięki.
Sprawdziłem to Jivaro i jak dla mnie bezużyteczne. Jeszcze to, że tylko 3 staty są bym przełknął ale brak jakichkolwiek podsumowań/wykresów i brak możliwości podglądu ręki w formie tekstowej to gruba przesada. No chyba, że jestem ślepy i gdzieś to jest.

A jak wygląda sprawa z roomami? Cześć z tych mniejszych sieciowych na których kiedyś grałem już nie istnieje, zmieniła nazwy. Z większych widzę, że P* połączyło się z