Wpis z mikrobloga

@MRacheron: wiesz, wcześniej było też to możliwe tylko trochę okrężną drogą - poprzez kopię telefonu lub ręczny zrzut do csv przez live.com, teraz tylko dodatek, że można robić niezależnie - na żądanie. Oczywiście nie można przypiąć kafelka, bo go nie ma :) Sam program jest "ukryty" w ustawieniach.
@adam__adam: @MRacheron: Nie za bardzo rozumiem o co Wam chodzi. Kontakty przechowujesz na google albo na outlook, natomiast synchronizacja wiadomości jest już od bardzo dawna i jak tylko zalogujesz się na własne konto microsoft to Ci się przywracają wiadomości wszystkie. Po co do tego oddzielna aplikacja? Nie wiem.
@MrProfeska: po 1) jak juz pisalem nie działa to tak jak powinno (sprawdzane na kilku telefonach)
po 2 - nie widzi mi się trzymanie prywatnych wiadomości w chmurze a jednocześnie chciałbym mieć ich kopie.
Nie za bardzo rozumiem o co Wam chodzi. Kontakty przechowujesz na google albo na outlook, natomiast synchronizacja wiadomości jest już od bardzo dawna i jak tylko zalogujesz się na własne konto microsoft to Ci się przywracają wiadomości wszystkie. Po co do tego oddzielna aplikacja? Nie wiem.


@MrProfeska: z tą różnicą, że aplikacja robi to na żądanie, nie musisz resetować telefonu, aby móc przywrócić usuniętą wiadomość.