Wpis z mikrobloga

#ps3 #ps4 - czy ktoś z was posiada Monopoly Family Fun Pack lub sam dodatek MyMonopoly? Interesuje mnie tworzenie własnych zasad, bo to co jest w podstawowej wersji Monopoly Plus dość mocno ssie i irytuje, a z tego co widzę to da się wybrać jeden tryb na raz - gdzie ja chciał bym kilka z proponowanych. Pomożecie?
  • 51
@maciekpod: ja kupiłem Monopoly Plus a to podstawowa wersja. W Family Pack masz to + MyMonopoly czyli customizacjie planszy i niby zasad oraz jakąś monopoly karcianke. Jeżeli chodzi o edycji plansz to filmów pełno, ale z edycji zasad nic nie znalazłem a to mnie interesuje głównie
remik powinien w poznaniu mieszkac za taka cebule


@maciekpod: ahahahahahhahahahahahah!!!!!!!!! mój boże jak myślałem że już nic śmieszniejszego nie przeczytam tutaj to #!$%@?łeś jeszcze mocniej :D Maciek #!$%@? ja cię kocham, na prawdę uwielbiam cię jak MGS! :D
@Liquid_Snake: @maciekpod: zgoda w narodzie - głosujcie na Bro Nka (żartuje - broń boże).

Co do Monopoly to #!$%@? np. że jak ktoś siedzi w więzieniu i staniesz na jego polu to i tak mu płacisz, w późniejszej fazie gry bardziej opłaca się siedzieć w więzieniu niż grać, bez sens. Kolejny bug to taki, że jak reszta graczy nie ma kasy, a TY masz choć by 1$ więcej i staniesz