Wpis z mikrobloga

#ama #duda #polityka
Widząc co się dzieje na AMA z Panem Dudą jestem ogromnie zawstydzony poziomem pytań. Gimbaza wkleja "śmieszne " obrazki myśląc, że jest zabawna. Co chwile można się natknąć na powtarzające się pytania. Jest zaledwie garść pytań która ma sens i wartość merytoryczną.

Wg. mojej oceny o wiele lepszym wyjściem było by zrobienie wykopu z pytaniami do kandydatów i najwyżej plusowane im po prostu zadać. Co o tym myślicie?
  • 5
@SomeOneSpecial: Przede wszystkim moderacja miała ogarniać, a jak na razie nie robią nic. A co do przeprowadzania AMA to powinni zablokować zielonki i minusy i powiedzieć kandydatowi żeby wszedł w zakładkę najlepsze komentarze. W ten sposób będzie widział tylko najbardziej plusowane = interesujące najwięcej ludzi pytania, a administracja będzie miała łatwiejszy przesiew.
@SomeOneSpecial: haha i myślisz że gdyby mieli pytać na podstawie ilości plusów to było by inaczej? Było by o wiele gorzej. Niestety poziom #!$%@? na wykopie rośnie, nawet nie wiecie jak było tu zajebiście gdy zakladałem konto
@PatologiiZew: Zgadza się część jest bez odpowiedzi, ale to nie koniec ama więc z takim stwierdzeniem poczekam jeszcze chwilę.
@ZetarXenil: Większość pomysłów wydaje się być ok, ale z zielonkami nie byłbym do końca pewny. Przykład:
Zielonka @grzesi01 Czym przekona mnie Pan do powrotu z emigracji? - Całkiem sensowne pytanie, wg mojej oceny, chcociaż mogło by być inaczej zadane.