Wpis z mikrobloga

MIRKI!!! Co mi byście poradzili?
Padł mi mój 3 letni telefon Sony Xperia S. Był podpięty pod ładowarkę, bardzo się przegrzał, gdy ostygł nie włącza się.
Chciałabym kupić nowy, tej samej firmy. Zastanawiam się między Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 compact i Sony Xperia Z2. Który polecacie? Czy jest sens płacić więcej za Z3. Czy Z3 compact ma lepsze parametry od Z2? Pomóżcie!
#kichiochpyta #telefony #pomocy #pomocy #androdis #wybortelefonu #sony
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@super:

nie włącza się.

Wszystkiego próbowałam, nic nie działa. Nie wiem czy jest sens naprawiać, bo ma jeszcze stłuczony ekran i czy by z 500zł za wszystko nie wyszło. Taniej idzie kupić w komisie sprawny, używany Sony Xperia S, niż naprawiać... :(
  • Odpowiedz
@Nicy: generalnie to unikaj Sony, niestety mają mega słabe wsparcie dla swoich smartfonów (Xperia S którą miałaś to idealny przykład, flagowiec z 2012 który dostał tylko dwie aktualizacje). Powiedz ile chcesz wydać na telefon to znajdziemy coś dobrego.
@niegrzecznybobas: wstydziłbyś się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@super: nie chodzi mi o nowe aktualizacje androida, bardziej potrzebuję bardzo dobrego aparatu, dużo miejsca na aplikacje, pliki, zdjęcia, dobry odtwarzacz muzyki. Cena 1500 - 1700 zł z pierwszej, drugiej ręki.
  • Odpowiedz
@super: potrzebuję telefon o lepszych parametrach niż Sony Xperia S. Żeby służył mi za aparat, kamerę, nagrywanie, odsłuchiwanie, tablet, twardy dysk. All in 1.
  • Odpowiedz
@Nicy: telefon o lepszych parametrach niż Sony Xperia S to dzisiaj kupisz za 500 zł. Zarówno Motorola Moto X drugiej generacji jak i OnePlus One w stu procentach spełnią twoje oczekiwania. Pytanie czy lubisz duże aparaty, obydwa maja wyświetlacz o przekątnej ponad 5 cali.
  • Odpowiedz