Wpis z mikrobloga

@zly_dzien: w skrócie: golenie jest szybsze, nie wymaga sprzątania itp., więc można ogolić się nawet w drodze do pracy. Minus jest taki, że w gładkości nie ma porównania do tradycyjnej metody.
@tangodown: to pytanie dodatkowe - wygląd tej maszynki przypomina te starsze modele, obecnie wszędzie reklamują maszynki mające po 2,3,4...X ruchomych ostrzy. Czy to jest tylko taki bajer czy faktycznie takie fikuśne kształty dają coś więcej przy goleniu ?
@zly_dzien: Tylko głowice foliowe. Tylko Braun. Nie ma co dyskutować. Znajdą się fani jakichś Philipsów, bo mają i im działają, ale pewnie nigdy się dobrym Braunem (lub inną dobrą z głowicą foliową) nie golili.
@zly_dzien: ja nie polecam. Używałem również przy delikatnej skórze i twardym zaroście. Ciągle miałem podrażnioną jape. Polecam maszynki na tradycyjne żyletki - początki takie sobie ale teraz nie wyobrażam sobie golić się czymś innym.
@zly_dzien: Polecam maszynki Babyliss, ja już 4 lata golę się zwykłą maszynką do strzyżenia włosów tej marki :) Brak problemów po goleniu "na gładko", szybko i sprawnie.