Wpis z mikrobloga

Znajoma z roku ma na fejsie nieziemski ból dupy o to, że ktoś udostępnił link z możliwością wyrobienia deklaracji woli donacji narządów. Twierdzi, że to niezgodne z systemem wartości, niedopuszczalne itd. Jednocześnie jako jedyną akceptowalną deklarację ICE uważa TO

Często coś odwala, publikuje prośby o modlitwę bo ma egzamin itp
Wiecie co jest najlepsze?
Studiuje BIOTECHNOLOGIĘ xdd

Myślicie, że to jakaś wtyczka czarnych, żeby siedziała w środowisku i mówiła do czego tym razem księża mogą się przyczepić jako nieetycznego i niemoralnego? (Jak np ryż z podwyższoną zawartością karotenoidów który może zażegnać kłopot niedoboru witaminy A i żelaza u wiejskiej społeczności Azji


#bekazkatoli #katolicyzm #kosciol

Pobierz kozio23 - Znajoma z roku ma na fejsie nieziemski ból dupy o to, że ktoś udostępnił li...
źródło: comment_i9avMgpz8a7llnroNTP2JppH0fcQ91pd.jpg
  • 27
@besiaczek: Niektóre grupy krwi są rzadkie i może ich w danym momencie po prostu brakować w szpitalu. Można zamówić/upewnić się o dostępności danej grupy jadąc karetką, a przetoczyć dopiero po upewnieniu się dzięki badaniu. Pomogłem?
@kozio23: nie chce mi się wierzyć że są takie karteczki... Co za kraj!!
Co to tego ze studiuje biotechnologie to się nie dziwię. Dużo osób na polibudzie czy na medycznych studiach (jak i po tych studiach) to osoby głęboko wierzace i religijne co chodzą po pielgrzymkach.

Nie rozumiem jak oni łączą religie z zawodem.
@kozio23: W Polsce deklaracja woli oddania narządów jest niepotrzebna, działa domyślnie. Ważna jest tylko deklaracja sprzeciwu (można ją nosić przy sobie, a najlepiej zgłosić do Centralnego Rejestru Sprzeciwów. Zwyczajowo pyta się rodzinę, jednak ich zdanie nie ma żadnej moc.

Dziwi mnie jednak, że "wielcy katolicy" są przeciwko transplantacjom, podczas gdy papieże, w tym Jan Paweł II, wielokrotnie mówili, że jest to czyn moralnie bardzo dobry.
Niektóre grupy krwi są rzadkie i może ich w danym momencie po prostu brakować w szpitalu. Można zamówić/upewnić się o dostępności danej grupy jadąc karetką, a przetoczyć dopiero po upewnieniu się dzięki badaniu. Pomogłem?

@S0Cool: Czy to pewna informacja czy domysły?