Wpis z mikrobloga

@Lemartez: ja mam lodówkę lg, płytę electolux zmywarkę whrilpool pralkę hoover. Wszystko ok chociaż najwiecej "ale" mam do zmywarki. Siora robi w indesicie i twierdzi ze ich najwyższa marka od niedawna to hotpoint ariston
  • Odpowiedz
@Lemartez: Też jestem na etapie wyboru AGD. U mnie wyszło, że każdy praktycznie sprzęt jest innego producenta.
Piekarnik i mikro od Siemensa, ze względu na ładny wygląd i jedną linie designu.
Lodówka Elektroluxa, niski model, bez zbędnych bajerów typu no frost - zależało mi głównie na ciszy i tym by dobrze chłodziła. Zmywarka Beko - bo z tym samym wyposażeniem, metalowym dnem od SIemesna/Boscha byłaby droższa, a dodatkow Beko rozszerza w
  • Odpowiedz
@Lemartez:
1. zmywarka to tylko Bosch/Siemens. Najlepiej taka z klasy A++, wtedy ma zwykle silnik bezszczotkowy więc dłuższa żywotność.
2. Pralka polecam LG lub Samsunga z silnikiem bezszczotkowym. Model zależy od tego jaką głębokość ma mieć/załadunek/programy
3. Piekarnik i Mikro pewnie do zabudowy dajesz na słupek więc dobrze by było, żeby z jednej serii - wtedy ładnie wygląda. Polecam coś z Boscha/Siemensa/Samsuga. Funkcje piekarnika - fajnie jak ma dzieloną komorę, wtedy
  • Odpowiedz
@arrival88: Dzięki wielkie!

@vajroos: Tak, wlasnie o coś takiego mi chodziło :] Obawiam się tylko produktów Siemensa, Samsunga i LG ... niegdy nie byłem uzytkownikiem jakiegokolwiek ich sprzętu

3. Jak najbardziej
4. Wolnostojaca
  • Odpowiedz
@vajroos: Lodówka narazie to będzie tymczasowa ktora jest sprzed remontu. Niestety remont minimalny stał się remontem całkowitym, i już posucha się zaczyna tu i ówdzie :(

Zarzuciłbyś modelem pralki?
  • Odpowiedz