Wpis z mikrobloga

spadł mi telefon s4 i pękł ekran od środka - w jaki sposób przekopiować teraz z niego dane? chyba płyta jest sprawna bo sobie gra muzyczka jak włączam i wibruje, ale kies go nie wykrywa(jest w złym trybie), a windows nie widzi na nim żadnych plików, zależy mi na kontaktach i zdjęciach nie miałem synchronizacji, więc kontaktów na koncie google nie mam
#pytanie #telefony #android #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
@Xaridov: spróbuj się zalogować na komputerze do sklepu Google na to samo konto co na telefonie i wymusić instalacje aplikacji airdroid na telefonie do zarządzania telefonem przez kompa - może się uda
  • Odpowiedz
@Xaridov: skoro Windows nic nie widzi to pewnie masz zablokowany telefon wzorem albo czymś w tym stylu. Nie dasz rady odblokować na oślep?

PS na przyszłość polecam synchronizować kontakty z kontem Google albo chociaż Samsung, a zdjęcia trzymać na karcie microSD.
  • Odpowiedz
@wysuszony: tak, to mojego taty telefon, okazało się, że była blokada wzorem, dotyk prawdopodobnie padł, kontakty na szczęście miał na sim, więc już odzyskane kwestią zdjęć i jakiś tam plików, także chyba lipa
  • Odpowiedz