Wpis z mikrobloga

@mroz3: lubię majsterkować , oficjalnie nie sprzedaję i nie mam cennika ,ale jak ktoś bardzo chce to idzie się dogadać :)
zapraszam na fejsa na profil chcesz w lampe :)
  • Odpowiedz
@Yonash69: Ja akurat się zastanawiam czemu nie zarabiasz na tym skoro ewidentnie masz talent. W firmie w której pracuje bardzo chętnie by coś takiego sprzedawali a patrząc na nudna konkurencje Twoje lampy kosztowałyby krocie.
  • Odpowiedz
@DarkMindTraveler: Heh ja bym sprzedawał za 1000PLN, świat staje teraz na głowie, za kilka kolorowych kabli + żarówki biorą 1k a tutaj masz pewność, że towar jest wyjątkowy wystarczy dobra marka.

@Yonash69: Wielkie propsy, siedzę w designie, codziennie nawijam z architektami i jak będziesz myślał o promocji to daj znać.
  • Odpowiedz
@Zdzisiuu: myślalem nad tym zeby moze jakis wiekszy biznes z tego zrobic ale brak czasu na promocje ,targi a co za tym idzie konkretna kasa ,a tak od czasu do czasu coś stworze , wrzuce zdjecie na wykop i jest git :-D Moze jakas firemka sie zglosi co by odkupowala projekty lampek za pare groszy ,bylo by fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yonash69: To powiem jak to wygląda z mojej strony, pracuję w sklepie internetowym mamy ze 40 tyś. produktów. Bazę mailingową około 130 tysięcy. Przychodzi Pan X (lub sami go znajdujemy) ma fajne rzeczy mówi od cen standardowych macie 35% marży. My wprowadzamy produkty, promujemy je itp. Producent sam ich nie sprzedaje. Myślę, że właśnie w tą stronę idzie rynek bo nie można być świetnym w produkcji, sprzedaży, marketingu itp.

Gdybyś stworzył kilka / kilkanaście wzorów lamp, zrobił fajne zdjęcia rozesłał do sklepów ofertę gwarantuję Ci, że jak wprowadzi te lampy kilka sklepów to też inne zrobią to samo.

My potem z produktami Pana X robimy newsletter do architektów i "kowalskich", zaczynają się zapytania /
  • Odpowiedz