Wpis z mikrobloga

#emigracja #londyn Akt Drugi

Po kilku bezowocnych miesiącach w Polsce, jestem z powrotem w Londynie, tym razem z założeniem, że na dłużej. Przyleciałem w ostatni wtorek i dopiero dzisiaj udało mi się ogarnąć w miarę fajny pokój. W porównaniu z sytuacją sprzed roku, strasznie trudno o pokój w znośnej (jak na Londyn i jak na mnie) cenie i lokalizacji.
Od jutra zaczynam wzmożone poszukiwania pracy, niby mój były szef wspominał, że zawsze mogę wrócić do poprzedniej, ale póki co zobaczymy co wyjdzie z poszukiwań na własną rękę:)
Pogoda fajna, dzisiaj temperatura dochodziła podobno do 18 stopni, trochę wieje, ale nie ma co narzekać.

Są jakieś mirki z północnego Londynu?

#501uk - może znów zacznę coś dodawać w moim tagu, inne raczej użyte jednorazowo

#britishairways to jednak całkiem inny poziom niż, choćby LOT, który przecież nie jest tanią linią

Grove Street - home #pdk
501st - #emigracja #londyn Akt Drugi

Po kilku bezowocnych miesiącach w Polsce, jes...

źródło: comment_9jfo2jHmAGYbtqps5WA0T4oqXfTa8MDR.jpg

Pobierz
  • 9
@dwa_koty_kastrowane: obsługa, w cenie normalnie masz jakiś (słaby bo słaby) posiłek, a nie jak w Locie, małe prince polo i kubeczek wody, w picie w cenie do wyboru do koloru, od coli, przez kawę do soku z pomidorów. Mówię tu oczywiście o trasie Okęcie - Heathrow, na dłuższych może LOT się jakością wyrównuje
@dwa_koty_kastrowane: dodatkowo samolot, A320 jest z założenia trochę młodszy od 737, w ekonomicznej klasie są co kilka rzędów monitory pod sufitem wyświetlające prędkość, czas do celu, mapę i inne duperele, mała rzecz, a cieszy:)
510 zł, cena z bagażem rejestrowanym, troszkę drożej od LOTu, ale w terminie, który mnie interesował, LOT był albo koło południa albo bardzo wieczorem, już sam nie pamiętam. Myślę, że kupując odpowiednio wcześniej taniej by wyszło.
@501st: Ja niestety z racji tego ze mieszkam blisko slaska latalem zawsze z Pyrzowic Wizzairem. Za 150-200 zl tez A320 ale bez wodotryskow. W koncu to tylko 2h lotu. Nie umrze sie z glodu przez ten czas. Nie wiem jak z miejscem na nogi w BA ale Wizz ssie jesli o to chodzi. Rowniez z bagazem chyba 30kg albo cos takiego.
@dwa_koty_kastrowane: miejsce na nogi porównywalnie, chociaż w 737 ryanaira lepiej mi się siedzi niż w Lotowskim, fakt inne wersje, w żadnym przypadku dupy nie urywa, ale 2 godzinki to można sobie posiedzieć. Myślałem, żeby lecieć, którąś tanią linią, ale koszt bagażu+dojazdy ze Stansted/Luton to wychodziło mniej więcej to samo co LOT.