Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, dzisiaj dostałem telefon (niby) xiaomi redmi note 4g lte kupiony w technos-online gdyż forum miui ten sprzedawca został pochwalony.
XIAOMI REDMI NOTE 1S LTE DUAL SIM 4G SERWISPL FV23 (5249945968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- dokładnie to ten telefon.
Niestety, po uruchomieniu i wejściu w telefon nie ma tam 4x 1.6ghz (tak jak opisane na aukcji) tylko 4x 1.2ghz, zdjęcia robią się przeraźliwie długo (nie tak że można kliknąć i zaraz znów kliknać) jak to w telefonach których używają do recenzji na youtube, i ma dziwne 1gb ramu (było opisane na aukcji), co to jest za model?! Opisany jest w telefonie jako hm note 1s cu, pasuje do xiaomi redmi 2, ale ma 5.5cala więc co to jest? W ogóle to chyba go oddam, bo to kpina że piszą co innego a sprzedają co innego.. (na dodatek nie dostałem folii ochronnej, etui oraz mikeya, jak to na aukcji jest opisane..
#aliexpress #allegro #xiaomi
  • 24
@maximus481: za xda

AFAIK, that's a Redmi Note 4G shipped with MIUI v6. Although it's easily found here in Indonesia, I don't know if it's legit or not, considering it's only 1.2GHz (vs 1.6GHz) and 1GB (vs 2GB) of RAM.


Czyli pewnie jakaś uboższa wersja na rynki wschodzące
@maximus481: Jak zainstalujesz najnowszy soft będziesz miał 100% pewności. Jest to 10 minut a możesz być pewien czy masz oryginalny, a jak tak to czy jest to wersja podstawowa, a nie jak pisał @sphinxxx, wersja uboższa.
Nie. Najprościej pobrać soft ze strony przez WiFi i zainstalować przez aplikację Updater lub jak jej nie masz (co się zdarza) to przez recorvery. Nie licząc pobierania softu jest to parę minut.
@mati9815: @slawen: Wszedłem w miui aktualizacje i cośtam mieli na telefonie, zaraz się okaże co...
Ta, ale xiaomi redmi note ma 27k, i taki chciałem a naściemniali na aukcji że to redmi note a tu jakaś uboższa wersja chyba..
@maximus481: Pobierałeś paczkę z aktualizacją z MIUI Polska? Nie masz zaktualizować na soft oferowany przez telefon tylko ściągnąć paczkę z MIUI Polska i zainstalować ją. Wszystko jest tam ładnie opisane.