Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ:
ten koleś w 1989 wystąpił anonimowo w programie tv gdzie pokazał jak można objechać Paryż w koło w 11 minut, później wybuchła afera i policja go szukała, nigdy go nie znaleźli ale sam się ujawnił kilka lat temu (koleś miał dwa poważne wypadki jeden w 1989 na suzuki i drugi w 1994 na hondzie cbr) obecnie jeździ na turystykach i pracuje dla francuskiego magazynu jako dziennikarz i bloger
rolnikpostepowy - @SUQ-MADIQ: 
ten koleś w 1989 wystąpił anonimowo w programie tv gd...

źródło: comment_ne8xvQp66sfF6iLlnNCBdcqUEZ6FkYZh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@querly: Gównoburze kręciłem w ten weekend z lytrowcami, że nie potrafią jeździć.
Jeden rozsądny się odezwał,
Generalnie uważam że większość ludzi na ścigaczach w Polsce do debile.
To się potwierdza.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Potwierdzam. Jeżeli oceniać ludzi na mieście po sprzętach jakimi jeżdżą, to najbardziej ogarniają chłopaki na supermociakach. Jeżeli chodzi o sportowe litry, to niestety nie widziałem jeszcze żadnego motonity który dosiadałby takiego sprzęta i nie byłby jedynie mistrzem prostej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do litrażu i obrazka który wkleiłeś to nie do końca mogę się zgodzić. Sam jeżdżę na zmianę 250-tką i 600-tką. 600-tka jest
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: chyba jak w nią #!$%@?. Mam znowu wrzucać filmiki jak typek na 125 #!$%@? litry na torze?
W manewrach poniżej 100km/h rządzą małe pojemności - a litry jadą jak skutery, żeby usłyszeć odcięcie to muszą się wybrać na autostrade, tymczasem dzieci na 125 ćwiczą redukcje na kolanie w zakręcie. O czym mowa?
Jaka to sportowa jazda na moto gdzie dwójkę wbija sie przy 140?
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: baa ja moge poszukać filmiku gdzie 13 letni dzieciak na 50ccm #!$%@? litrową duce na torze. możesz też wrzuć ten filmik co ostatni dawałeś. Koleś na gixie prostuje się w lamerskim zakręcie.

Dalej wrzucajcie filmy gdzie lamusy na mocnych motocyklach są #!$%@? przez kozaków którzy dla fanu siadają na piździdła. Ludzie #!$%@? posadźcie mistrza na 600ccm i mistrza na litrze.

125ccm to zawsze będzie przejściówka lub ewentualna zabawka dołączona
  • Odpowiedz