Wpis z mikrobloga

@anonimowy_anonim: No ja z lekkim wstydem przyznam, że mnie nie zaprosili na te testy. Jak się domyślam, winą było moje niedbalstwo przy wypełnianiu kwestionariusza, mam tutaj na myśli odpowiedzi na pewne pytania. Na swoją obronę dodam, że pierwszy raz ubiegałem się o jakiekolwiek stanowisko w poważnej firmie. Wybrałem podobnie jak ty, więc powodzenia cumplu ;)
@ciachostko: usunąłem odp, zanim odpisałeś...

odpisali ci, że nie zapraszają czy po prostu brak info? bo ja po 5 dniach dopiero dostałem odpowiedź.

rekrutacje jeszcze trwają więc możesz spróbować swoich sił u konkurecji. Również powodzenia :)
@anonimowy_anonim: "W imieniu firmy Comarch SA uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie, jakie okazał Pan naszej firmie przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne. Przykro nam, ale w chwili obecnej nie możemy zaproponować Panu pracy w naszej Spółce." Oto odpowiedz.
Wybaczcie, że odgrzewam tak stary wątek, ale jutro mam własnie testy w coszmarze i obawiam się, że jestem taki przegryw, że ich nie przejdę. Więc z ciekawości chciałabym zapytać jak wam teraz idzie jako programistom?