Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy co wybrac dalej

Mam VK 30.01H - bardzo mi sie podoba, glownie z powodu celnosci i tego ze pociski ladnie wchodza. Chcialbym dalej isc w ta strone, w ciezkich czolgach lubie tez to ze maja duzo punktow HP.

Pierwotnym i aktualnym celem jest Tajger 2, bylem absolutnie pewien ze ide do niego poprzez 36.01 H i Tigera 1, ale zastanawiam sie nad droga srednimi - 30.02 M ---> Panther ---> Tiger 2. Zaleta tej drogi jest taka ze jak srednie tez mi sie spodobaja to moge je ciagnac rownolegle z ciezkimi...

Co byscie wybrali na moim miejscu i dlaczego?
#wot
  • 21
@DryfWiatrowZachodnich:

Wnioskując po treści jesteś raczej początkującym graczem, więc polecam zdecydowanie iść w czołgi ciężkie.
Panther'y 1 i 2 są spoko, ale moim zdaniem są to czołgi trochę zbyt trudne w grze dla nowicjuszy.
Poza tym po Panterze 2 nie będziesz miał raczej dobrej załogi na Tigera 2 (bo na VIII kupiona 75% to lipa trochę).
Ja wybrałbym na twoim miejscu linię VK'i 36.01 H i Tigera <-- ten czołg to
@Buy_the_ticket: Az tak poczatkujacy nie jestem ;) Sredniak, w losowych teamach czesciej jestem w pierwszej polowie w klasyfikacji po bitwie, czasem mam przeblysk i wbije Mistrza.

Probowalem grac lekkimi, srednimi, ale nie bardzo - poza T-34, szczegolnie lekkie mi nie podeszly. Teraz powoli ide w niemieckie ciezkie i bardzo mi sie podobaja, ladnie pociski wchodza.
Z TD bardzo lubie pyknac bitewke T40 z haubica., Hetzer mi sie bardzo podobal, SU-85 mam
@DryfWiatrowZachodnich: idź przez ciężkie. będziesz mieć załogę z naprawą na kilkadziesiąt %, a na tigerze 2 i e75 bez tego jesteś martwy po pierwszej zdjętej gąsce. do tego nieco się ograsz z linią, bo obie VK i tiger I są w gameplayu dość podobne, tigerem 2 także da się tak grać - ale zaczynamy mieć pancerz.
@tenkowal: Potrafię nimi grać ziomek. Ale patrząc na losowania (8 LT losuje tak samo jak 9 MT), to prawie zawsze w bitwie więcej można zrobić np. medem 8'mego tieru niż lightem 7'mego, medem 9'tego tieru niż lightem 8'mego itd.