Wpis z mikrobloga

@dobrywieczor: mk2 >>>>> mk3!
Pamiętam jak za szczyla pierwszy raz zobaczyłem takiego w warsztacie. Oesu panie, pewnie była to jakaś połowa lat 90, wszędzie królowały samochody dla ludu a tu bach, taki #!$%@? stoi. Jeśli mnie pamięć nie myli to miał takie daszki na tylnej szybie... jakieś 20 lat minęło a ja nadal pamiętam ()
@l0h-s: 1.8 8v, 95KM na wielopunkcie. Skrzynia manualna. Do tego przelot i pięknie brzmi, szczególnie jak się wciśnie gaz do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mocy ogólnie wystarczy, choć czasem tak ze 30-50 KM brakuje :/ W standardzie półkubełkowe fotele + zmieniona kierownica na mniejszą, sportową z nabą. Wrażenie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dobrywieczor: Tak :) Jak go kupowałem to planowałem, że będę szukał oryginalnego kompletu foteli w skórach. Ale po kilku przejażdżkach stwierdziłem, że te fotele są wygodne i pasują do auta, więc zostały i nie żałuję! :)
A co do silnika, to ja w tym aucie nie szukam sportowych wrażeń, więc te 95km całkowicie mi wystarcza, nawet w automacie :) Z ciekawości, ile Ci pali ten silnik przy manualnej skrzyni?