Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do mirków z #miband od #xiaomi a moze też #elektronika
Dziś popołudniu podczas powrotu ze sklepu zauwazyłem, że mój mi band nie moze zostać wykryty przez telefon. Pomyślałem, że bateria padła chociaż jak wczoraj sprawdzałem to wskazywał 20% naładowania (ostatnio jak miał ok 11% to sypał informacjami o niskim stanie bateri na telefonie). Jednak jak wróciłęm do domu i podłączyłem mibanda do ładowania to nic się nie zaświeciło ani, żadnego znaku życia nie daję.
Spotkał się ktoś moze z takim problemem? Można jakoś mibanda zresetować, może coś się zawiesiło?
  • 12
@solla:
Jak długo miałeś tego co się zepsuł? I jak długo masz nowego? Jeśli one tak miałyby padać to ciągłe kupowanie nowego nie jest rozwiązaniem.
@Riaru: ja tak miałem ale po kilku godzinach załapał i zaczął się ładować. Na jakiejś stronie znalazłem info żeby przed ładowaniem kilka razy energicznie wstrząsnąć mibandem.
@ogie: Miałeś go całyczas podłączonego i nagle zaczął się ładować? Czy może próbowałeś co jakiś czas go podłaczać i zza którymś razem załapał?
@Riaru: dokładnie to poszedłem do pracy a mibanda schowałem do szafy bo stwierdziłem że już nic z tego. W międzyczasie przeglądając neta trafiłem na tą informacje, żeby nim potrząsnąć i po powrocie z tak zrobiłem. Podpiąłem do ładowarki i ruszyło
@ogie: Z tego co czytałem wynika, że on się po prostu zawiesił, coś się zapętliło czy coś a niema żadnej możliwości na reset z tego co się orientuje. A dopiero jak bateria padnie i on się wyłączy to po podłączeniu zaskakuje ładowanie bo wcześniej moduł do ładowania nie może zaskoczyć przez tego zwiasa. Nie wiem czemu niema w nim żadnego watchdoga, który by wykrywał, że coś się zawiesiło i resetował. Albo