Wpis z mikrobloga

#korwin #januszepolityki #polska #kukiz
Tak sobie pomyślę, pogadam z kimś z rodziny na temat poglądów politycznych. No i o to co wynikło z rozmowy z ojcem:
1.Nie ma po co głosować na coś innego niż PO i PIS, bo to są dwie przodujące partie i taka jest prawda, nic nie zrobisz z tym, walka z wiatrakami
2.Nooo Korwin to oszołom a ten Kukiz wydaje się ogarnięty facet ale muszę poczytać o nim.
3.Ale ale, nie zagłosuje na Kukiza bo to będzie ZMARNOWANY głos. tak ZMARNOWANY bo przecież nikt inny na niego nie zagłosuje, mój jeden głos nic nie da więc pójdzie w niebyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4.A w ogóle to ten Duda wydaje się w porządku facet bo ostatnio był u nas w mieście, chce obniżyć wiek emerytalny i w ogóle spoko ziomeczek.
5.Trzeba dać PISowi szanse bo PO tylko kradnie, i udaje ze cos robi a jedyne co robi to ciągnie dodatki z UE. A pis chce się usamodzielnić i zrobić coś konkretnie w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6.A Korwin chce dać broń wszystkim, bedo masakry w szkołach szczelaniny jak w Ameryce, no i yy tak poza tym, to nie umie się wysłowić (,)()(,)()(,)()(,)()
Poddałem się.
  • 10
@Techies: Najgorsze jest głosowanie PRZECIWKO jakiejś partii, a nie ZA jakąś partią. Podejście typu "zmarnowany głos" też do mnie nie trafia. Co do Korwina, nie dziwię się, że ma takie podejście. Jeśli chodzi po głowie Twojego ojca Kukiz, to do niego bym przekonywał, a na pewno nie do Korwina.