Wpis z mikrobloga

@Kafarek555: Piękna maszyna. Będzie ci służyć. Nie myj go zbyt często i unuraj go w błocie w ramach chrztu bojowego.
@wspodnicynamtb: Ostrożnie z tą myjką, w ruchomych punktach. Jak wyprzesz smar, wodą pod ciśnieniem, to kaplica. Kumpel tak karcherem zamordował swojego Scotta.
  • Odpowiedz
@Kafarek555: Ale cieszę się Twoim szczęściem, więc głowa do góry! ja jeżdżę na


Ale za to wymieniłem cały napęd na xt/slx i tylko tak marzę o fullu specialized, santa cruz, intense, yeti, niner, ibis, czy innym rowerku z klasy premium :-)
  • Odpowiedz
@golebiow6: Wczoraj po yyy....ponad 5 latach służby sprzedałem też Krossa Level A4 (bo to, że na ramie było napisane A6 to mało co ważne ;) ) Był plan aby go reanimować ale tak: calutki napęd, koła, amortyzator, hamulce... Gra nie warta świeczki więc po przejechaniu łącznie jakiś...15 (?) tysięcy km rozstałem się z rowerem ;)
  • Odpowiedz
@Kafarek555: mam to samo. Stoję teraz w ślepym zaułku, bo chciałbym sobie dalej udoskonalać rowerek, ale w związku z rewolucją w postaci zmiany standardów kół w MTB, musiałbym wymienić trzy najbardziej kosztowne elementy: rama, przedni amortyzator i koła, więc cena tych 3 elementów, które by mnie interesowały to 6 tPLN... To już lepiej dołożyć 1-2 tPLN i kupić nowego fulla 29/27,5.
  • Odpowiedz