Wpis z mikrobloga

@XpruF:
@JAmajki: ja polecam gorąco. Balsam Cetaphil. To dermoprotektor. Ładnie się wchłania. Mi pomógł na zapalenie miejscowe skóry. Dłonie wyglądały podobnie jak Twoje ale miałam wiecej ran jak od żyletki. Ogółem była masakra. Cetaphil stosuje już kilka lat i nie ma nic lepszego. Kosztuje około 35zł ale starcza na dobrych kilka miesięcy. Dostępny tylko w aptece. Mi nic innego nie pomaga.
@kulu: znam.cetaphil. Polecany przez dermatologow, bo jeden z bardziej znanych. Dla niektorych faktycznie idealny, ale nie wiem czy jest sens przeplacac nie probujac niczego innego :).
@JAmajki: ja juz testowałam wiele i niestety zawsze wracam do noego. Idealny zarówno do ciała jak i do twarzy. Niestety wart swojej ceny. Emulsja micelarna do mycia też super. Ale za droga.
@kulu: dermedica probowalas? Jest taka seria tolerans. Idealna dla nadwrazliwcow. Zdobywa coraz to nowsze nagrody, jest tam zel do mycia. Jest genialy. Cala seria nia ma parabenow, alkoholu, barwnikow ani substancji zapachowych. U mnie w aptece ten zel kpsztuje ok.20zl za 200ml
@XpruF: tanie mydła w płynie mają w składzie składnik który wysusza skórę dłoni by częściej korzystać z niego licząc na nawilżenie. jeśli używasz czegoś takiego to zacznij używać mydła dove / biały jeleń etc