Wpis z mikrobloga

@tusiatko: W MJ są 2 substancje, a tylko jedna z nich ma działanie odurzające, więc lek na bazie MJ wcale nie musi działać silnie odurzająco. W przypadku leczenia padaczki to zdaje się, zależy od pacjenta i dobiera się różne mixy, więc jedni chodzą 'zjarani', a inni nie.
@hardfrugo: moja teściowa ma problemy z kręgosłupem od dawna, morfina już nawet nie pomaga, wczoraj mi powiedziała, że się zastanawiała nad marichuanen, więc stwierdziłam, że się doinformuję trochę. A wiesz może o co chodzi z tym olejkiem co ta afera w Polsce wybuchła? Jak to działa?
@tusiatko: najpierw jej ogarnij normalnego ziola niech sobie sprobuje, "przeciwbolowosc" marihuany nie dziala na wszystkie bole.
Vaporyzer to nie inhalacje, tylko urzadzenie podgrzewa trawke do temperatury odparowywania THC i CBD, nie spalajac przy tym suszu, po prostu duzo zdrowsze palenie :)
O olejku mozesz duzo poczytac ale po angielsku, slowa klucze: hemp oil, rick simpson oil, RSO, phoenix tears
@tusiatko: Działanie przeciwbólowe maryśki jest różne zależnie od gatunku. Nie polecam kupowania ulicznego towaru. Powinnas doczytac jakie konkretnie gatunki stosuje sie przy leczeniu bólu kręgosłupa i zaopatrzenie się np. w Holandii. Kupisz babci jakiegoś mocnego skuna to się tylko porzyga i zrazi do MJ
@3mielu: to i tak kupię w Hiszpanii jak do nas przyleci, myślę że tam łatwiej o naturalne zioło, w sumie jakbym chciała, to mogę sobie trzymać w doniczce lol. Tylko mój niebieski jest przeciwnikiem, więc pierw muszę to skombinować po cichaczu. Może gdyby pomogło jego mamie to by lekko zmienił zdanie.