Wpis z mikrobloga

Jak zrobić aby aplikacja była wykrywana jako nowozainstalowana? Wyczyszczenie danych niestety nic nie daje. Szukam innego rozwiązania :) Przede wszystkim szukam tego dla #pysznepl bo mimo podania wszystkich fejkowych danych cały czas pokazuje mi, że zamawiałem już na pyszne i nie przyznaje rabatu :(
#android
  • 4
  • Odpowiedz
@quiteflame: chyba nie, bo dwa razy mi poszło z jednego i również 2-3 razy na telefonie różowego. Co prawda z 30min trzeba za każdym razem się namęczyć ale szło. Dlatego może istnieje lepsze rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nirnaeth: jeśli Ci się bardzo nudzi to postaw sobie proxy na telefonie i nasł#!$%@? z kompa na jakimś feedlerze i sprawdź co tam się wysyła ciekawego. chociaż podejrzewam że sprawa jest prostsza, jakieś ukryte pliki na karcie lub w pamięci telefonu? przy instalacji aplikacja nie prosiła o dostęp do karty?
  • Odpowiedz
@quiteflame: tak, prosi o dostęp do karty oraz odczytywanie konfiguracji usługi Google, znajdowanie kont na urządzeniu. Poradziłem sobie uruchomieniem android x86 livecd i zamówiłem za pierwszym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za zainteresowanie @quiteflame: :)
  • Odpowiedz