Wpis z mikrobloga

Niżej niżej! 1BTC=0$USD, wtedy będziemy bogaci. Powinni wam odciąć internet.


@adrix: nie odetną nam internetu bo my się nie damy, zrobimy wszystko, żeby nam nie odcieli (a jak się nie da to nawet w skrajnych wypadkach jak nie pozostawią nam wyboru) podepniemy się na lewo (i za pośrednictwem tora). Odciąć to mogą Wam malutkim, zastraszonym, którzy nie mają pojęcia co to jest Bitcoin. Nie masz pojęcia co to jest Bitcoin
  • Odpowiedz
Prawisz jak zmanipulowany idiota, który nie przytacza żadnych argumentów.


@adrix: zrobiłem ci przysługę odpowiadając, sam jesteś zmanipulowany, na ciebie nie zadziałają żadne argumenty jak widać. Nazwij mnie jak chcesz. Ja zacznę cie nazywać dopiero za jakiś czas. Wtedy fakty pokażą o co mi chodzi a ty temu już nie będziesz mógł zaprzeczyć swoimi bzdurnymi argumentami. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@pawlo74: No właśnie w tym problem, że nie wiadomo o co Tobie chodzi w twoich wypowiedziach.

... no i o jakich argumentach mówisz? Przecież Ty nie podajesz żadnych argumentów, a jedynie rzucasz jakimiś śmiesznymi stwierdzeniami. Nie ma mowy o merytorycznej dyskusji z Tobą. Twierdzisz że bitcoin to potęga i wszyscy prócz Ciebie nie wiedzą co to za tajemna moc ;o, albo że jak bitcoin spada to jest to dobry objaw
  • Odpowiedz
No właśnie w tym problem, że nie wiadomo o co Tobie chodzi w twoich wypowiedziach.

... no i o jakich argumentach mówisz? Przecież Ty nie podajesz żadnych argumentów, a jedynie rzucasz jakimiś śmiesznymi stwierdzeniami. Nie ma mowy o merytorycznej dyskusji z Tobą.


@adrix: merytoryczna rozmowa tylko z tymi co wiedzą o co chodzi z tym bitcoinem a nigdy z pseudo zwolennikami. Inaczej po prostu nie ma sensu. Szkoda nerwów. Jak
  • Odpowiedz
@pawlo74: Nie obchodzi mnie jakiś Andreas. Ustosunkowałem się do twoich wypowiedzi. Ty nie potrafisz się wybronić merytoryczną dyskusją, odsyłająć mnie do filmików z jakimś Andreasem. Proponuję zacząć używać własnego mózgu.
  • Odpowiedz