Wpis z mikrobloga

@MichuB:
Krakus i Poznaniak kłócą się który z nich jest wieksza sknera. Krakus proponuje zaklad, a Poznaniak sie zgadza. Udali sie wiec do Kosciola, aby zobaczyc ile kazdy z nich da na tace. Jest msza i nagle ksiadz idzie z taca. Krakus szybko wrzucił 1 grosz i zadowolony spojrzał na Poznaniaka. Poznaniak rzucil okiem na Krakua i przemowil do księdza skąpym głosem:
- Proszę ksiedza, to za nas dwóch.
  • Odpowiedz
@Gh0st: #czystyubaw

Mój ojciec jest z Krakowa a z Poznania mam wielu znajomych i mieszkałem tam. Z tym skąpstwem jest podobnie, ale jednak większe cebulactwo obserwowałem w Krakowie. Poznaniacy są przedsiębiorczo-oszczędni, a Krakusy są cebulacko-oszczędni. ;)
  • Odpowiedz
A wiecie, ze pod 'Starym Browarem' jest serwerownia Beyond.pl gdzie zaparkowany byl/jest m.in. wykop, nk, allegro :-)
  • Odpowiedz
@naciski: zejść można pewnie też ale za pewne chodziło ci o jedzenie :D

To prawda, Malta Rocks wszystko tam jest jakieś takie wygodnie, ergonomicznie, przyjemnie :D

City Center, Franowo ssie przy Malcie :D A King Kross w ogóle gówno nieergonomiczne, tak źle zaprojektowanego centrum jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz
Ze wszystkich w Poznaniu najlepsza jest IMO Malta. Taka przyjazna mi się wydaje, a na górze można zejść siedząc przy szybie i patrząc na ulicę. :D

@naciski: Jeśli dobrze się przyjrzysz to 10 metrów za ulicą zauważysz jezioro.
  • Odpowiedz