Wpis z mikrobloga

@keskese: jeśli potrzebujesz sensownej brafitterki to tylko Krakowska 5, "Brafitteria". Jeśli potrzebny jest tylko asortyment bez porady, to dochodzi jeszcze Only Her na Długiej, Brabella na Kazimierza Wielkiego, DoBRAna na Powstańców Wielkopolskich, Intimo4you w Plazie. Co do Damy Kier- pojęcia nie mam, nigdy nie widziałam.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: dziękuję za odpowiedź :) a orientujesz się może jak ceny w tych salonach? znajdę jakieś modele poniżej 100zł? #studbaza, więc trochę mnie boli wydanie więcej za jeden stanik :(
Dama Kier ma śliczne wzory i cenowo są ok, mierzyłam nawet dzisiaj w moim mieście rodzinnym, ale stanik był za mały prawdopodobnie o jeden rozmiar miseczki. liczyłam, że może w Krakowie mi się uda gdzieś dostać, bo
  • Odpowiedz
@keskese: ewentualnie zmierzyć na miejscu i zamówić przez net ;)
Musiałabyś popatrzeć na ich stronach internetowych jak ceny w Twoim rozmiarze- mi się niestety poniżej 150 zł nie udało zejść kupując stacjonarnie, z reguły i to przekraczam (ale najstarszy mój uświadomiony nabytek skończy w tym roku 6 lat i wciąż nienajgorzej się sprawuje). Zamówiłam ostatnio z Comeximu, tam 120-140, ale odesłałam do wymiany, ponieważ rozmiar nie pasował (moja pierwsza próba
  • Odpowiedz
@keskese: miałaś już coś z Damy Kier? Kupiłam tam parę lat temu stanik i szybko się rozciągnął, więc wg mnie lepiej "zainwestować" w coś lepszego. Chociaż nie wiem jak jest teraz, może coś się zmieniło od tego czasu.
  • Odpowiedz