Wpis z mikrobloga

#polityka #korwin #jkm ej mirki przypomnijcie mi prosze co ten twardy polityk na trudne czasy znany jako janusz korwin mikke zrobil od czasu wyborow do europarlamentu? Bo jedyne co kojarzę to zdjęcie na którym śpi i żenujące przemówienia. Serio tylko tyle? Trochę malo chyba, mial przecież rozwalac unię od środka.
  • 20
  • Odpowiedz
@Dj_Lysol: każdy kto nie zada sobie trudu sprawdzenia podstawowych informacji na temat pytania, które chce zadać, jest trollem albo debilem. Nie wiem, którym jesteś, ale jak chcesz wiedzieć dlaczego Korwin nic nie zrobił w PE to może poczytaj co może zrobić poseł PE.
  • Odpowiedz
@Dj_Lysol: Ja głosowałem na pana Janusza do EU aby tam siedział i marnował ich pieniądze - i spełnia tu moje oczekiwania, jestem zadowolony.

Dodatkowo, chciałem aby się wybił bardziej i w końcu w Polsce wprowadził normalną wolność te niskie podatki i cięcie biurokracji oraz wolność osobistą. To też robi, coraz głośniej o nim. Bardzo dobrze.

#gwardiakrula #krul #jkm #korwin
  • Odpowiedz
P.S. EU parlament NIC nie może, oni tam tylko siedzą i bredzą. A Janusz jeszcze ujawnia właśnie ten obłęd i składa raporty od kuchni z ich pracy, to też świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dj_Lysol: poczytaj jego facebooka jest ta masa relacji z wizyt w PE. Europoseł może jedynie debatować i głosować. PE w przeciwieństwie do naszego Sejmu nie posiada inicjatywy ustawodawczej. Opiniują jedynie już napisane ustawy i przegłosowują
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4:
@Shashek: w kampanii wyborczej cały czas powtarzał o rozwalaniu uni od środka, czyli co nie wiedział że nie jest w stanie tego zrobić czy po prostu było to kłamstwo wyborcze?
  • Odpowiedz