Wpis z mikrobloga

@GilbertEatingGrape: dziękuję za chociaż tę częściową gównoburzę. Wiedziałem, że mogę na owsiakowców liczyć ʕʔ

Osobiście to mam w dupie kto ma rację w sporze, ale lubię oglądać jak Mireczki się pocą nad postami żeby pokazać, że ich racja jest "najsza". Czy adwokat Jurka @rineo już się wypowiedział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to nie adwokat i nie pracuje u owsiaka, więc skąd on może wiedzieć?


@GilbertEatingGrape: po jego działalności na wypok wnioskuję, że jest samozwańczym obrońcą Jureczka. A Kureczka ma chyba rozmytą obronę bo nigdy nie widziałem żeby jeden wykopek tak dzielnie walczył za Kurkę jak Rineo za Jurka ʕʔ
@GilbertEatingGrape: a ja myślę, że Rineo jest opłacany z tego co ludzie wrzucają do puszek wośp!!!!11one!111!!!


PS. Nie mam powiadomień, że mi odpisujesz (na czarnej liście cię nie mam więc może ty mnie masz i dodałeś jak śmieszkowałem kiedyś z Owsiaka/Kurki)
@Siotson: tu napisałem co o tym myślę, a @GilbertEatingGrape ma rację: zdarzało mi się naprostowywać rozmaite niereglamentowane rewelacje (często, fakt: przy każdej okazji jestem wołany przez Tobie podobnych i dostajecie sraczki jak się nie odezwę) w sytuacjach w których były jakieś zmanipulowane/zatajone/błędnie zinterpretowane/kompletnie od czapy dane. Nie param się natomiast jasnowidzeniem, więc jeśli chcesz poznać przyczyny jakiejś decyzji to pisz do fundacji, ewentualnie możesz się zadowolić wersją blogera odnoszącego epickie zwycięstwa