Wpis z mikrobloga

Serio, ten człowiek jest niebezpieczny...

A po drugie przypominam, że wprawdzie jest byłym komandosem - ale w odpowiedzi może dostać pozdrowienie od Wielkiego Wyrównywacza Szans - śp.Samuela Colta.

Koleś publicznie grozi bronią innemu człowiekowi. Myślałem że tak nisko upaść nie można, ale jak widzę Korwin skutecznie niszczy ten mój pogląd
#neuropa #4konserwy #bekazkrula #korwin
  • 17
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski:

Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania.

Jakie niby domy niszczyli ostatnio górnicy kilofami? Jest wcześniej też fragment o którym mówisz, ale póxniej jest to.
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: To jest jeden fragment brzmi on tak:

niech sobie demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko.Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: Nie rozumiem kucy, naprawdę. Im się te pomysły podobają, ale wiedzą, że normalni ludzie ich nie kupią nigdy, więc kłamią, że Korwinowi chodziło o coś innego? Czy są tak zapatrzeni w swojego guru politycznego, że każdą jego brednię usprawiedliwią. Korwin w tym cytacie pisze o konkretnej sytuacji. O konkretnych protestach, które "niedawno" miały miejsce i nazwał tych protestujących rabusiami obiecując, że on do takich by strzelał. Poza tym jeżeli masz
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: No nie no błagam Cię, powiedz mi że lepiej było wprowadzić w Chinach demokracje i żeby 1 miliardowy kraj został drugą Somalią? Dyktatura ma swoje wady, ale pozwala przeprowadzać konieczne reformy, bo nie trzeba patrzeć czy się to ludowi podoba czy nie, tylko robić to co jest potrzebne, dzięki temu Chiny mogły się tak szybko wzbogacić.
  • Odpowiedz