Wpis z mikrobloga

@ZagLos: może i ssie, ale jakoś tego nie odczuwam. W tej grze grywalność jest praktycznie taka sama od 2013 na PS3 jak i teraz.

@MicAlv: beka to beka, z każdego pc-towca który krzyczał: wy, konsolowcy, beta-testujecie GTAV dla nas;)
Cóż, ja instalowałem przy użyciu jednej płytki blu-ray. Może i trwało to kilkanaście minut, może i były patche do zassania., ale nie w dniu premiery :D Ale uwaga: odpaliłem i po
@stefanf: Instalowanie patchy przez 25h się opłacało. Ja lubię sobie pograć na myszce i klawiaturze niż na tym zasranym padzie na którym gram tylko w Fifę. Na dobrym sprzęcie komfort gry jest 100000 razy większy niż na tej konsolce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wersja na konsole banglała każdemu a nie wybranym, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie


@stefanf: no chyba nie. W wersji pecetowej ani razu nie natrafiłem na zamkniętą niewidzialna bramę podczas wjeżdżania do domu Michaela gdzie na PS3 zdarzało mi się to często, za którymś razem po prostu zwalniałem i czekałem aż się otwierająca i niewidzialna brama otworzy. Do tego spadki klatek poniżej magicznej liczby 30. Wersja pecetowa też nie jest idealna,
@stefanf: kupujesz na steam - ŻADNEGO problemu z pobieraniem, zero płyt. Pobieram tydzień przed premierą i gram bez problemu. Nie potrzebuję żadnych płyt i gra instaluje się sama, po prostu loguję się do social clubu.

Jednak niektórzy mają problemy przez niedopatrzenia w R* (polskie znaczki) i brak odpowiedniego testowania na zasyfionych kompach (nie startowanie gry czy social clubu) gdzie aktualnie to format pomoże tylko.
@RMJ-: każdy lubi to co lubi. Jeden lubi instalować patche przez 25h inny męczyć stuleję przez 25h. Ja nikomu nie bronię, jeśli ktoś lubi. Ja tam swojego pada nie obsrałem więc i komfort miałem zupełnie inny ;)

@xcccx: nie no, jasne, żaden problem. Siadam i sciągam 60GB z internetu. Oh wait, mam limit 30GB na miesiąc ;) A potem jeszcze z 5GB gratis ;) A potem czarny ekran ;) A
@arte008: Tyle że to nie jest tolerowane w multi. Tam jest o tyle dobrze, że gracze mają jeden i ten sam kontroler, więc są równe szanse
A co do myszek i klawiszy są lepsze i gorsze
Ale łatwo napisać że ktoś się brzydzi brać pada do łap