Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał może styczność z #inea jako pracodawcą? Niebawem wybieram się na spotkanie rekrutacyjne do działu sprzedaży i ciekaw jestem opinii na temat tej firmy.
#poznan
  • 13
  • Odpowiedz
@mieffer: w trakcie tego spotkania, oprócz klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej, mają odbywać się jakieś zajęcia grupowe w stylu assessment center- ewidentnie zalatuje korpoświatem.
  • Odpowiedz
Pytania odnośnie Twoich zainteresowań oraz, krótka scenka sprzedażowa (ja miałem za zadanie wcielić się w rolę handlowca i sprzedać w sklepie pomarańcze o nienaturalnym kształcie) Musisz po prostu przekonać, stosując odpowiednie argumenty, żeby dany towar kupili. Jeżeli chodzi o prace to 2 - 3 miesiące na umowę zlecenie. Jeżeli wypełnisz około 50 % planu sprzedażowego przez okres 3 miesięcy to zaproponują Ci umowę o pracę. Kasa spoko ale czasami męcząca (od drzwi
  • Odpowiedz
@dj_epo: jechałam ostatnio do Poznania z kolesiem, który tam pracuje i bardzo sobie chwali. Praca dobrze płatna, robi swoje, nikt mu nie truje nad łbem i w dodatku mają jakieś bonusy na mecze i koncerty na stadionie :D
  • Odpowiedz
3 miesiace pierwsze masz palcone od podpisanej umowy. (około 100zł za sztukę brutto)
jak na poczarek jestes w stanie podpisac 2 dziennie. a fachowcy z ktorymi pracowalem podpisywali 5-6 dziennie czasami ponad. jak bedziesz juz mial umowe o prace to masz podstawe + prowizja od umowy :) czyli ludzie z ktorumi pracowalem zarabiali około 12 tysiecy na miesaic :)
  • Odpowiedz