Wpis z mikrobloga

@goblin21: Jeszcze poczytałem komentarze i już rakłem po całości.
"KORWiN - Łódź Rafał XXXX - billboard jest stworzony jedynie dla wrażenia, jak to miałoby wyglądać. Nie ma opcji, by taki się pojawił w realu.

Darku, zdecydowanie więcej szpetoty wprowadził socrealizm. Ponadto dziś ludzie nie mają ani głowy, ani pieniędzy, by zajmować się takimi sprawami jak estetyka. Jeśli zaistnieje prawdziwa możliwość godnego życia, bez barier ekonomicznych, ideologicznych i społecznych, to i ludzie
@epll: Ja to nie rozumiem po cholerę ten dziadek pcha się do polityki i robi z siebie błazna. Niech lepiej rzuci to w cholerę i wzorem Wałęsy zacznie jeździć po świecie i głosić swoje racje. Więcej kasy z tego pewnie wyciągnie a i życie spokojniejsze będzie miał.

Polityką w ogóle się nie interesuję i by nie było, nie jestem za którymkolwiek z kandydatów na prezydenta. Nie jestem również za jakąkolwiek partią.
@epll: Co jest złego w mojej wypowiedzi z fp KORWiN Łódź? Ja też się sprzeciwiam takim reklamom, ale w sytuacji, kiedy taki kamienicznik, właściciel Centralu etc. będzie w stanie normalnie zarabiać. Teraz stanowi to całkiem niezłe źródło dochodów, a liczy się to, by był obieg pieniędzy.
@epll: Generalnie środowiska takie o przestrzeniach publicznych, urbanistyce, miastach mają poglądy takie, że to wcale się z tym billboardem nie kłóci. A, że nie mają racji to co innego ;p