Wpis z mikrobloga

@szurszur: No ale stają właśnie dlatego żeby nie było syfu. Mogli stanąć po drugiej stronie i nigdy więcej do Rosji nie pojechać. Ja ich decyzję rozumiem.
Wyobrażasz sobie polskiego prezydenta który trzyma sztamę z krajem który czci odpowiedzialnych za ludobójstwo na naszym narodzie? oh wait..
NIESTETY wszędzie są interesy.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: to są właśnie podwójne standardy myślenia abstrahuję tutaj od całego wydarzenia, gotów jestem położyć głowę pod topór, że w przypadku przytoczonym przez @szurszur gardłowałbyś z przerażenia i stawiał zawzięty opór podobnej inicjatywie.
  • Odpowiedz
@oligarcha: wyżej już napisałem wszystko co można do ciebie skierować. Idź szukać fotek z 2012 roku.

organizacja w strukturach rosyjskiego Ministerstwa Obrony


Powodzenia w wojnie dyplomatycznej. Tylko życie to nie gra komputerowa :)
Na rajd jestem skłonny się zgodzić bo mamy własny. Tutaj jak widać sam Kreml oficjalnie jest zaangażowany :)
PS. nie pisz do mnie jeśli nie potrafisz odnieść się do poprzednich komentarzy.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: ty chyba z Krakowa tam w środowisku kibicowskim macie takie powiedzenie o honorze i wierności, po politykach bym sie takich rzeczy nie spodziewał, ale jesli to prawda ze uczestnicy rajdu katyńskiego maja ochraniac piewców stalinizmu to coorva swiat staje na głowie
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: z czyjej perspektywy uczestników rajdu katyńskiego, którzy razem z wilkami biesiadowali w knajpie w Moskwie? którzy umawiaja sie z nimi na Chlanie ? Toz to podchodzi pod to mniej więcej pod to co stało sie na UA podczas ostatniej wizyty Bronka, ale jak juz wspomniałem po politykach sie niczego nie spodziewam
  • Odpowiedz