Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@miiihau: To tetaz dodam Ci ciekawostkę. Nie kupujesz alkoholu w Tesco.

To jest jedyne Tesco, które ma teoretycznie oddzielne stoisko z alkoholem bo kiedyś zabrali im koncesję i powstało tam stoisko obsługiwane przez pracowników Tesco, ale nie będące ich własnością. Dość skomplikowana sprawa bo i tak zyski trafiają do Tesco (zarząd firmy to kadra która była wcześniej w kierownictwie Tesco). Tak czy inaczej zwróć uwagę na paragon, który dostajesz jak
  • Odpowiedz
@nodikv: No i to rozumiem, nie trzymanie zamrożonej kasy w towarze którego nikt nie chce tylko wyzbycie się go, żeby przynajmniej część gotówki za zakup się zwróciła. Można to też rozpatrywać pod katem uzyskania dodatkowego miejsca magazynowego. Podejrzewam, że te sanki to im tam zalegały od początku istnienia sklepu.

Za 8zł to nawet jak bym kupił dla swojego syna i córki których nie mam.. nie mam nawet żony, ani dziewczyny
  • Odpowiedz
@Kokon89:
@nodikv: kiedys napewno robiono solidniejsze sanki. Kup dzis dobry trzonek do szpadla... na wsi mam trzonki ktore wytrzymaly po 30 lat i wiecej. Jeden pekl ale z mojej winy, zostawilem na zime na podworku i poprostu zgnil.
  • Odpowiedz