Wpis z mikrobloga

Jak zrozumieć kogoś obcego?

Przedstawię Wam pewną grę. Gra ukaże niesamowite rzeczy o każdym, kto w nią zagra. Robi wrażanie na obcych osobach i rozpoczęła więcej przyjaźni niż mogę policzyć.

Zacznij grać, a sam zobaczysz.

Wyobraź sobie pustynię, rozciągającą się dalej niż sięga Twój wzrok. Na pustyni stoi sześcian.

Twoim pierwszym zadaniem jest opisać sześcian. Jak wygląda? Jak duży jest? Z czego jest zrobiony? Gdzie dokładnie jest?

Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, ale muszą być Twoje. Nie śpiesz się - szczegóły są istotne!

Rozglądając się po pustyni dostrzegasz drabinę. Twoje drugie zadanie (z 5) to opisanie drabiny. Z czego jest zrobiona? Jak duża jest? Gdzie jest w stosunku do sześcianu?

Teraz wyobraź sobie, że na tej pustyni jest także koń (nie, nie wielbłąd, to nie jest taka prawdziwa pustynia). Twoje trzecie zadanie: opisz konia. Gdzie jest, co robi? Czy gdzieś idzie? Jeśli tak to gdzie?

Już prawie jesteśmy. Na pustyni tuż przed Tobą są kwiaty. Opisz także i je. Ile ich jest? Jak wyglądają? Gdzie są położone w stosunku do konia, sześcianu i drabiny?

I ostatnie zadanie. Na pustyni rozpętała się burza. Opisz burzę. Czy jest silna? Czy jest blisko czy raczej daleko? W którym kierunku się porusza? Czy ma wpływ na konia, kwiaty, sześcian bądź drabinę?

Jeśli bawiłeś się ze mną to będzie ciekawie. Jeśli tylko przeskakiwałeś linijki to kolejna część zrujnuje Twoją zdolność grania w tę grę już na zawsze.
Więc jeśli nie czytałaś uważnie i nie wykonywałeś poleceń to wróć i zacznij od początku. Uwierz mi, warto.

Gotów- zobacz spoiler.

duchrevolucyji - Jak zrozumieć kogoś obcego?

Przedstawię Wam pewną grę. Gra ukaże ...

źródło: comment_FUGdDjnoxhhXvJWWe9kafYromTGUale6.gif

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@duch_revolucyji: Sześcian był mojej wysokości, z granitu. Na ziemi bo jakżeby inaczej. Drabina była parę metrów dalej, tak z 7-9. Solidna, drewniana, z 4-5 metrów miała. Leżała w piachu, dawno nikt nie czuł potrzeby jej użyć. Koń był z 30 metrów od sześcianu. Normalny, brązowy. Ładny. Stał spokojnie. W jego okolicy mnóstwo niebieskich kwiatów, niezapominajek chyba. Burza była jak sam #!$%@?, grzmiało non stop, a od wiatru byłoby aż ciężko odddychać
  • Odpowiedz
@duch_revolucyji:
@Metrocop:

Duży metalowy sześcian lekko przerdzewiały stał na ziemi drabina podobna do niego <- bo oglądałem zdjęcia jakiegoś złomu pół godziny wcześniej. Normalny ładny brązowy koń <- który też mi się gdzieś w grafikach przewinął . Pola kwiatów jak w Holandii, które też dzisiaj widziałem i burza z traileru Mad Maxa...

Jaki to ma sens? Dla mnie żaden ot wyobrazilibyśmy sobie obrazy które już gdzieś widzieliśmy.
  • Odpowiedz