Wpis z mikrobloga

@Naciass: Ależ farbuj, co prawda to bardzo poważna decyzja, ale jesteś na szczęście dorosłą kobietą, więc z pewnością poradzisz sobie z jej konsekwencjami. /s

Jeśli potrzebujesz w życiu emocji, czegoś szalonego, to zainwestuj trochę więcej pieniędzy i idź na kurs skakania na spadochronie, nurkowania lub wspinaczki. Tym może chociaż komuś zaimponujesz, natomiast kolorowe włosy budzą tylko negatywne skojarzenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Madlen_: mama w domu z dzieckiem, studiuje zaocznie ale na uczelni luz. Mamy na wydziale studentow architektury, wiec wykladowcy widzieli juz wszystko :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Winters: nie mam wiecej kasy do zainwestowania. A potrzebuje takiego zadbania o siebie, zrobienia sobie szalonej przyjemnosci. Nie mam w planach nikomu imponowac, po co? :)
  • Odpowiedz
@Naciass: Jak jesteś ładna to farbuj i tak będzie Ci ładnie. Jak średnio to nie farbuj wtedy to wygląda słabo, bo sprawia wrażenie, że próbujesz się dowartościować. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Naciass: ja w przeciągu miesiąca przeszłam z czerni na platynę i właśnie czekam aż mi dojdzie liliowy toner z allegro. Życie masz jedno, skoro ci się podoba i praca ci nie zabrania to dlaczego nie:)
  • Odpowiedz
@Naciass:

Ubarwienie ostrzegawcze lub aposematyczne - typ ubarwienia ochronnego, jaskrawego lub kontrastowego, które służy łatwiejszemu rozpoznaniu (w odróżnieniu od kamuflażu) i pełni rolę ostrzegawczą zmniejszając częstość przypadkowych ataków. Stosowane jest przez organizmy mające skuteczne środki obrony przed drapieżnikami (w przypadku zwierząt) lub roślinożercami (u roślin), np. toksyny, kolce lub niejadalność.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowana_blond_multipla: Podrzucę fotkę :) Koleżanka pisała, że to jednodniowe i na opakowaniu rzeczywiście piszą, że zmywa się po 1-2 myciach. Heh, mój mąż też się stuka w czoło i mówi nie. No ale to moje włosy i najwyżej pofocha się na mnie te 2 dni :) a córka moja na pewno będzie zachwycona :D
  • Odpowiedz
@Naciass: a widzisz, oni tak zawsze:) jakbym mocno postawiła na swoim to po jakimś czasie pewnie by mu przeszło:) ale to dobrze mimo wszystko, bo podoba mi się to, ale sama nie mam odwagi takiego czegoś mieć, może by mnie wkurzaly wszystkie spojrzenia, albo boję się konsekwencji ewentualnego "niewyjscia" koloru. Ale zazdroszczę mimo wszystko, aż się doczekać nie mogę kiedy je zrobisz:)

  • Odpowiedz